Aranyüllő alapítvány

Kedves Szülők!

2019-től alapítványunk, az Aranyüllő Alapítvány is tudja fogadni adójuk 1%-ának felajánlását.
Adószám: 18655698-1-42

Előre is köszönjük a felajánlásokat!

Tisztelt Szülők!

Az alapítvány  2018. évi 1 %-os adófelajánlásokból származó bevétele: 813.990 Ft

Köszönjük a támogatást!

Tisztelt Szülők!

Az Aranyüllő Alapítványt az Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  diákjainak támogatására hoztuk létre. Az alapítvány 2015-ben jött létre:

Alapító összeg: 200 000Ft
Generali Biztosító: 23 200Ft
Összesen: 1 470 200Ft

Mi az alapítvány célja?

– az intézmény tanulóinak tanulmányi támogatása

– tanulmányi kirándulások, erdei iskolák támogatása

– az angol és az informatikaoktatás színvonalának további emelése

– a tanulás tárgyi feltételeinek javítása

– az iskolai környezet korszerűsítése, esztétikusabbá tétele

– iskolai programok gazdagítása

– versenyek támogatása, a tanulók jutalmazása

Mi az alapítvány konkrét célja 2018/2019-es tanévre?

– kitűnő tanulók (3-8. osztály) és pályázatnyertesek (3 vagy több jegyet javítók) jutalomkirándulásának támogatása, élményekben gazdag program biztosítása

– és 2. osztályos kitűnő tanulók könyvjutalmazásának támogatása ízléses, értéket adó könyvek vásárlásával

– digitális tananyagok vásárlása a tanítás szemléletesebbé tételéhez, a tanulók motiválása céljából

– szabadidős eszközök (foci, gumilabda, társasjátékok) cseréje, a szabadidő hatékony eltöltéséhez

– rendezvények anyagköltségének biztosítása, ezzel is segítve az igényes programok szervezését (Szüreti mulatság, Halloween, Nemzetiségi Nap, Farsang, Gyereknap stb.)

– háziversenyek tanulói jutalmazása

– a két tanítási nyelvű osztályokban a 4. osztályos házi angol vizsga és a 8. osztályos próbanyelvvizsga támogatása (feladatlapok, oklevelek, jutalmak)

Mindezek megvalósításához szükségünk van a szülők támogatására. A beérkezett összegekről és a kiadásokról a jogszabályban meghatározott éves beszámolóban adunk számot.

Köszönjük támogatásukat!

Az Aranyüllő  Alapítvány számlaszáma:     11705084-20000655

Az Aranyüllő  Alapítvány adószáma (adó 1% felajánlása):     18655698-1-42

Az eddigi alapítványi befizetések és kiadások megtekinthetőek itt.

2016/2017-es tanévet itt láthatja

2015/2016-os tanévet itt láthatja