Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Étkezési díj befizetés

augusztus 16 @ 09:00 - 13:00

Módosított időpont oktatás miatt!

ÉTKEZÉSI DÍJ BEFIZETÉS

Tisztelt Szülő!

2019. augusztus 13-tól 2019. augusztus 16-ig és 2019. augusztus 21-től 2019. augusztus 23-ig minden hétköznap 9:00 – 13:00 között a titkárságon lehet befizetni 21 napra a 2019. szeptember havi ebédet.

100 %-os 50 %-os
reggeli, ebéd, uzsonna 9 760 Ft, 4 880 Ft
reggeli, ebéd 8 270 Ft, 4 135 Ft
ebéd, uzsonna 8 110 Ft, 4 055 Ft
ebéd 6 615 Ft, 3 305 Ft

Néhány fontos tudnivaló:

• Az étkezést megrendelő lap leadása hiányában nem áll módunkban étkezést rendelni a diákok számára. Ez egyaránt vonatkozik a készpénzes, valamint az átutalásos fizetési módot választókra. Az adatlap letölthető innen. Leadni személyesen, az étkezés befizetésekor, vagy elektronikusan az ulloigazdasagi@kobanya.hu címre megküldve lehet.
  • Kedvezményt érvényesíteni csak határozat, nyilatkozat, vagy orvosi igazolás megléte mellett tudunk.
  • 100% kedvezményt vehet igénybe az a szülő, aki rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül. Ügyintézés a lakcím szerint illetékes Önkormányzatoknál. Ha tanévkezdésig még nincs meglévő határozata, a térítési díjat be kell fizetni, határozat megérkezését követően visszamenőlegesen érvényesíthető és a befizetett összeg visszajár.
  • 50% kedvezmény érvényesíthető azon szülők számára, akik 3, vagy több gyermeket nevelnek és a gyermekek után családi pótlékra jogosultak és a releváns nyilatkozatot kitöltve, aláírva leadják.
  • 50% kedvezmény jár a Sajátos Nevelési Igényű (ún. SNI-s) gyermeket, tartós beteg gyermeket nevelő szülőnek, amennyiben az erről szóló határozatot, igazolást bemutatja és a releváns nyilatkozatot kitöltve, aláírva leadja.
  • A 36/2016 (XII.8.) EMMI rendelet a közétkeztetésre vonatkozó táplálkozás-egészségügyi előírásokról szóló 37/2014. (IV.30.) EMMI rendelet módosítása szerint csak endokrinológia és anyagcsere-betegségek ráépített szakképesítéssel rendelkező szakorvos, gasztroenterológia alap szakképesítéssel rendelkező szakorvos, diabetológiai szakorvosi licenccel rendelkező szakorvos, allergológia és klinikai immunológiai ráépített szakképesítéssel rendelkező szakorvos által kiadott szakorvosi igazolás alapján áll módunkban diétás étkezést biztosítani. Egyéb szakorvos által kiadott szakvéleményt nem áll módunkban elfogadni.
  • Vallási hovatartozás miatti diétás étkezés rendelése esetén a szülőnek írásban kell nyilatkoznia a diétás étkezés megrendelésének okáról.
  • A 2019/2020-as tanévben iskolát megkezdők részére a szeptemberre történő befizetés kizárólag készpénzben lehetséges.

Nyomtatványok:

A NYOMTATVÁNYOKAT OLVASHATÓAN, NYOMTATOTT BETŰKKEL LEGYENEK KEDVESEK KITÖLTENI!!!

Dátum:
augusztus 16