Események betöltése

augusztus 17, 2020 @ 09:00 - 13:00

ÉTKEZÉSI DÍJ BEFIZETÉS

Tisztelt Szülő!

2020. augusztus 10-től 2020. augusztus 19-ig minden hétköznap 9:00 – 13:00 között a titkárságon lehet befizetni 22 napra a 2020. szeptember havi ebédet.
2020. augusztus 8 és 18 közt van lehetőség a Multischool szülői felületén a rendelés leadására és bankkártyás fizetésre.
Az átutalásos számlák 2020. augusztus 19-én kerülnek kiállításra és elektronikusan kiküldésre, azok végösszege az alább feltüntetett összegektől eltérhet.

100 %-os 50 %-os
reggeli, ebéd, uzsonna 12 265 Ft, 6 135 Ft
reggeli, ebéd 10 395 Ft, 5 195 Ft
ebéd, uzsonna 10 200 Ft, 5 100 Ft
ebéd 8 325 Ft, 4 165 Ft

Néhány fontos tudnivaló a 2020/21-es tanévet illetően:

• Az étkezést megrendelő lap leadása hiányában nem áll módunkban étkezést rendelni a diákok számára. Ez egyaránt vonatkozik a készpénzes, valamint az átutalásos fizetési módot választókra. A kitöltött adatlap letölthető innen. Leadni személyesen, az étkezés befizetésekor, vagy elektronikusan az etkezes.ulloi118@gmail.com címre megküldve lehet.
  • Kedvezményt érvényesíteni csak határozat, nyilatkozat, vagy orvosi igazolás megléte mellett tudunk, ezek leadása is az első befizetésig esedékes.
  • 100% kedvezményt vehet igénybe az a szülő, aki rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül. Ügyintézés a lakcím szerint illetékes Önkormányzatoknál. Ha tanévkezdésig még nincs meglévő határozata, a térítési díjat be kell fizetni, határozat megérkezését követően visszamenőlegesen érvényesíthető és a befizetett összeg visszajár.
  • 50% kedvezmény érvényesíthető azon szülők számára, akik 3, vagy több gyermeket nevelnek és a gyermekek után családi pótlékra jogosultak és a releváns nyilatkozatot kitöltve, aláírva leadják.
  • 50% kedvezmény jár a Sajátos Nevelési Igényű (ún. SNI-s) gyermeket, tartós beteg gyermeket nevelő szülőnek, amennyiben az erről szóló határozatot, igazolást bemutatja és a releváns nyilatkozatot kitöltve, aláírva leadja.
  • A 36/2016 (XII.8.) EMMI rendelet a közétkeztetésre vonatkozó táplálkozás-egészségügyi előírásokról szóló 37/2014. (IV.30.) EMMI rendelet módosítása szerint csak endokrinológia és anyagcsere-betegségek ráépített szakképesítéssel rendelkező szakorvos, gasztroenterológia alap szakképesítéssel rendelkező szakorvos, diabetológiai szakorvosi licenccel rendelkező szakorvos, allergológia és klinikai immunológiai ráépített szakképesítéssel rendelkező szakorvos által kiadott szakorvosi igazolás alapján áll módunkban diétás étkezést biztosítani. Egyéb szakorvos által kiadott szakvéleményt nem áll módunkban elfogadni.
  • Vallási hovatartozás miatti diétás étkezés rendelése esetén a szülőnek írásban kell nyilatkoznia a diétás étkezés megrendelésének okáról.
  • A 2020/2021-es tanévben iskolát megkezdők részére a szeptemberre történő befizetés kizárólag készpénzben lehetséges, azt követően módosítható.
  • Amennyiben lehetősége van rá, használja a bankkártyás fizetést a Multischool-on keresztül, vagy kérje számláját átutalásos fizetéssel.

A 2020. márciusban befizetett és a koronavírus-járvány miatt fel nem használt, vissza nem igényelt összeg a 2020. szeptemberre történő számlázáskor érvényesül.

Nyomtatványok:

A NYOMTATVÁNYOKAT OLVASHATÓAN, NYOMTATOTT BETŰKKEL LEGYENEK KEDVESEK KITÖLTENI!

A kőbányai lakcímmel, vagy tartózkodási hellyel rendelkező diákok törvényes képviselője a Kőbányai Önkormányzat által biztosított iskolakezdési támogatást 2020. augusztus 10-től vehetik át 9:00-13:00 közt.

Dátum:
augusztus 17, 2020