E-napló

Útmutató a KRÉTA Elektronikus ellenőrző rendszerébe való belépéshez

Kőbányai Csukás István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Belépési adatok

A bejelentkezéséhez szükséges felhasználónév a tanuló oktatási azonosítója, ami egy 7-essel kezdődő, összesen 11 jegyű számsor. A jelszó alapértelmezetten a tanuló születési dátuma „ÉÉÉÉ-HH-NN” formátumban, tehát az év 4 számjegy, a hónap 2 számjegy és a nap is 2 számjegy, köztük kötőjellel. Belépés után megváltoztatható az alapértelmezett jelszó. Igény esetén kérvényezhető a tanulói belépéstől különálló gondviselői hozzáférés is, e-mail-en vagy személyesen.

Belépés asztali számítógépen vagy notebookon

Böngészőn keresztüli felületen: https://ulloi.e-kreta.hu

Az Elektronikus ellenőrző használatához részletes útmutató található a KRÉTA Elektronikus ellenőrző tudásbázis oldalán.

Helytelen belépési adatok esetén a rendszer “Hibás felhasználónév vagy jelszó!” hibaüzenetet jelez, amely esetben vagy elgépelésre került a név vagy a jelszó, így újra próbálkozni szükséges, vagy a megváltoztatott jelszó elfelejtése esetén új jelszót szükséges igényelni e-mail-en vagy személyesen. Ha a rendszer nem jelzi a hibaüzenetet, akkor valószínűleg túlterhelt vagy frissítés alatt áll, így később szükséges próbálkozni, mivel a rendszert nem mi üzemeltetjük, így ebben az esetben mi is csak várni tudunk, amíg az üzemeltetők megoldják a problémát.

KRÉTA Videótár:

KRÉTA e-Ellenőrző számítógépen/laptopon

DKT Tanulói felület bemutatása

Tanulói Házi feladat és Üzenetek funkciók bemutatása

Gondviselői felületen a házi feladatok és egyéb listák rendezése és szűrése

Szülői/Gondviselői üzenetküldés

Kérdőívek kezelése

Jelszó megváltoztatása

Személyes adatokban bekövetkezett változás bejelentése

Tanulói felmentésre, mentességre szolgáló gondviselői kérelem benyújtása

Tanulói mulasztás igazolása

Igazgatói engedély diák mulasztásának igazolására kérelem benyújtása

KRÉTA Ellenőrző Mobil applikációk

Tanulói bejelentkezési adatokkal: Android készülékhez, iOS készülékhez

Különállóan igényelt gondviselői hozzáféréssel: Android készülékhez, iOS készülékhez

Mobilos applikációban tapasztalt hiba esetén kérjük lehetőség szerint vizsgálják meg, hogy a hiba a webes felületen is érzékelhető-e. A webes felület használható a mobil telefonok modern böngésző alkalmazásaival is, mely esetben kényelmi okokból ajánljuk fekvő tájolással használni a telefont.