E-napló

Tisztelt Szülők!

Mire jó az E-napló használata?

– E-naplón keresztül tudja követni a gyermeke tanulmányi eredményét

– Tanárok által írt feljegyzéseket/ értesítéseket

– Alsó tagozatban a házi feladatokat

– Mulasztásokat

– Órarendeket

Hogyan érhető el az e-napló:

1. Alkalmazásként:

Az e-napló letölthető, mint alkalmazás az okos telefonra is. Így mindig naprakészen meg lesznek a gyermekéről az információk. A letöltött alkalmazásban beállítható, hogy amennyiben bármilyen új elem kerül a naplóba, akkor értesítést küldjön a rendszer a telefonra. KRÉTA alkalmazásra kell rákeresni.

1. Weben:

A Weben a következő linkre kattintva tudja az:  E-napló-t elindítani.

e-Ügyintézés

“Az e-Ügyintézés modul célja, hogy az állami oktatási intézmények legfelső szintjétől kezdve a diákokig és szülőkig az oktatás minden résztvevője számára biztosítson egy olyan rendszert, ahol az oktatással kapcsolatos ügyintézési folyamataikat hatékonyan és elektronikusan végezhetik el.”
Útmutató az e-Ügyintézés modul használatához

Első alkalommal lép be az e-naplóba?

– A belépéshez a felhasználónév a gyermek OM azonosítója, a jelszó pedig a születési dátuma kötőjelekkel elválasztva (ÉÉÉÉ-HH-NN).

– A 11 jegyű OM azonosító a diákigazolványon szerepel, mint azonosító szám (nem a kártyaszám).

A jelszó a bejelentkezés után a bal oldali menüsor legalján módosítható.